Yüzyüze İstanbul ve İzmir’de sokaklarda, çeşitli mekanlarda, fuarlarda, festivallerde ve AVM’lerde ekip halinde gerçekleştirilir. Çalışmalar ekip halinde yürütülür ve ekipler Greenpeace’in projelerini ve Greenpeace Akdeniz dergi aboneliğini yüz yüze görüşmelerle tanıtır.

Takım lideri, takımın sahadaki performansından, ekibin eğitim ve motivasyon ihtiyaçlarının karşılanmasından, ekibin geliştirilmesinden ve hedeflerine ulaşmasından sorumludur.

Genel Nitelikler ve İş Tanımı

  • Lise, tercihen Üniversite mezunu,
  • Saha ve ekip çalışması konusunda deneyimli
  • Ekip yönetimi, koçluk becerilerine sahip
  • Tercihen en az 6 ay “Yüz Yüze” deneyimine sahip.
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, haftada minimum 3 gün maksimum 6 gün yarı zamanlı çalışmalara katılabilecek
  • Analitik düşünce yapısına sahip
  • İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkileri kuvvetli
  • Greenpeace’in temel değerlerine bağlılık gösterebilecek.

Ne sunuyoruz?

Greenpeace’te bir değişim yaratarak dünyada değişim yaratın. Bir yandan gelişirken yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı da gezegeni kurtarmak için kullanmak ister misiniz?

Dünyanın en büyük çevre organizasyonunda uluslararası takımlar ve Greenpeace Akdeniz’in tecrübeli ekipleri ile çalışma fırsatı sunuyoruz.

Greenpeace Akdeniz fırsat eşitliğine değer veren bir kurumdur. Çalışan çeşitliliğini savunurken cinsiyet, etnik veya dinsel grup gözetmeksizin her başvuruyu değerlendiriyoruz.


Aday Rıza Metni

Bu ilana başvurduğunuzda, öz geçmişinizin içeriğinde iletmiş olduğunuz kişisel verilerinizin Greenpeace Akdeniz Basım ve Tanıtım Hizmetleri LTD.ŞTİ’nin veri tabanında 1 yıl süre ile işe yerleştirme amacıyla saklanmasına ve yine aynı amaçla kurum içerisinde işe alım sürecine dahil olacak kişilerle paylaşılmasına, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda tanımlanan açık rızayı göstermiş olmaktasınız.


Son başvuru tarihi 29 Ekim’dir. Başvurularınızı konu kısmına Takım Lideri yazarak dyilmaz@greenpeace.org e-posta adresine gönderebilirsiniz.